Mistrzostwa Dolnego Śląska
W dniach 11-12 października we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w strzelectwie sportowym.
Nasz klub reprezentowały: Natalia Skibik, Ksenia Sokolchenko oraz Justyna Pieńko. Natalia i Ksenia startowały w konkurencji Ppn60 juniorek młodszych. Znakomicie zaprezentowała się Ksenia, z wynikiem 560 pkt zajęła I miejsce. Nie gorzej strzelała Natalia, która wskoczyła na 3 miejsce podium.
Debiut na zawodach miała Justyna, której przygoda ze strzelectwem nie trwa długo, ale widać w niej potencjał na wysokie wyniki. Mamy nadzieję, że już niedługo trema niedoświadczonej zawodniczki przejdzie i pokaże nam pełnię swoich możłiwości.
Zawodniczkom gratulujemy osiągniętych wyników i czekamy na kolejne.