Memoriał Stanisława Maruchy

W dniach 14-17 listopada2024 r. w Zielonej Górze odbywały się Zawody Klasyfikacyjne i XV Memoriał Stanisława Maruchy, w którym wzięła udział nasza zawodniczka Ksenia Sokolchenko. 

Po wielu ciężkich treningach efekty pracy Kseni były bardzo dobre. W swojej konkurencji Ppn60 juniorek pokonała swoje rywalki stając na 1. miejscu podium. W finale, jak to często bywa, gdzie dochodzi większy stres oraz podekscytowanie, nie poszło Kseni już tak dobrze, ostatecznie zajmując 3 miejsce.

Cieszy nas tak dobry start zawodniczki, a także jej szybko rozwój w strzelectwie. Życzymy powodzenia oraz czekamy na dalsze sukcesy.